Imotski pokisao na vedru danu VIDEO

U Gospinu docu, u utakmici 2.HNL sudarili su se vodeći Šibenik i momčad skoro sa dna lige, naš Imotski. Po igri se činilo obrnuto, jer je domaćin gospodario terenom i nizao prilike za gol osobito nakon 22. minute i vodećeg gola Tomičića.

Što se sve promašilo, dugo će imotski igrači vrtiti u svojim glavama. I sa golom prednosti sve je bilo bajno do kobne 90. minute što nije prvi put kada se prolije umuženo. Sva slast koja je po svim pravilima tribala osladit Imoćane raspršila se ko arija nad propunton jezera. Šibenčani, Maleš i malo sriće na koncu razbiše zadovoljstvo Balajićevih mladića, a i imotske publike koja se odavno u docu nije osladila pobjedom. Rezultat 1:1 niti je realni pokazatelj stanja na terenu niti dovoljan za opstanak Imotskog u teškom drugom rangu hrvatskog nogometnog natjecanja.