Kadeti NK Imotski preokretom u finale

Gospin Dolac_Stadion_NK_ImotskiU utakmici  doigravanja za prvaka Dalmacije odigranoj u Gospinu Docu u Imotskom, pred 200 gledatelja, kadeti Imotskog su rezultatom 2:1 savladali  vršnjake iz Ploča, te su tako nakon osvojenog županijskog kupa, nastavili sa izvrsnim partijama.  Odmah na početku utakmice šok za domaćina priređuje Franić koji dovodi ekipu Jadrana u prednost.Iza primljenog gola domaćin je apsolutno zavladao terenom te su do samog kraja ospjedali gol gostiju. Međutim, lopta nije nikako htjela u gol i samo 5 minuta do kraja činilo se da će Jadran u finale doigravanja. Međutim, imotska mladost se nije predavala, pa prvo 5. minuta do kraja Zujić izjednačuje rezultat, da bi potpuni preokret i veliko slavlje Imotskom donio Bošnjak u posljednjoj minuti susreta. Domaćin je ovom pobjedom izborio finalnu utakmicu koja se igra u nedjelju u 17:30 sa ekipom Arbanasi koja je bila slobodna u pretkolu. Utakmica se igra na igralištu Bagata u Zadru. Pobjednik te utakmice ide na završno doigravanje 4 najbolje hrvatske ekipe za prvaka druge hrvatske lige te će dogodine igrati među najboljim vršnjacima u državi.

Prva utakmica završnice regije Split, kategorija kadeti.

Imotski – Jadran Ploče 2:1 (0:1)

0:1 – 2.min Franić, 1:1 – 75. min Zujić, 2:1-  80. Bošnjak

Piše: Ivica Kvesić