MNK Imotski poražen u prvom kolu druge lige

square_imotskiSquare je pobjedom započeo novu sezonu u južnoj skupini Druge hrvatske malonogometne lige. Na gostovanju u Imotskom slavio je protiv istoimenog domaćina čak sa šest pogodaka razlike, 8:2 (6:2).

Na samom početku domaćin je dva puta uspio anulirati prednost Squarea, izjednačio na 1:1 te 2:2 ali nakon toga više nije uspio zatresti mrežu Dubrovčana, koji su do poluvremena postigli još četiri pogodaka, a u nastavku nova dva za uvjerljiv uspjeh na startu nove sezone…

– Kontrolirali smo utakmicu od samog početka, kvalitetniji smo, a to smo na terenu i dokazali. Bili smo uistinu bolji. Potvrđuje to i rezultat – istaknuo je Ivica Gvozden, trener/igrač Squarea.

Sandro Salacan, Mato Šimunović i Ante Daničić su postigli po dva pogotka, a po jednom su mrežu Imotskog zatresli Duje Rezo i Denis Hasanović.