NK Imotski remizirao s NK Rudeš na Gospinu docu

imotski-rudes4-040412

{gallery}2012_04_04_nk_imotski_rudes{/gallery}

Nogometni vikend u Imotskom donio je poprilično negledljivu utakmicu na Gospinu docu. Susreli su se NK Imotski i NK Rudeš. Susret je završio 1:1. Prvo poluvrijeme nešto zanimljivije od poprilično dosadnog drugog dijela. Briljirale su greške pojedinaca, posebno u prvom dijelu, a naročito sudačka trojka. Ističe se situacija kada je u prvom poluvremenu domaćinu poništen čisti gol zbog sudačke pogreške.

Za pohvaliti je domaći igrač u dresu NK Rudeš Marko Lozo koji je postigao prvi gol na utakmici. Izjednaćujući zgoditak ide na statističku listu odličnog Ante Ćapina. Od domaćih, pohvalu zaslužuje i Zvonimir Bekavac. Izvrsno je probio stranu 4-5 puta i tako stvorio paniku pred protivničkim vratima. Sve u svemu poprilično negledljiv nogomet. Nadamo se da će s boljim vremenom doći i bolje utakmice. Gostima čestitke na osvojenom bodu, domaćima također.