NK Imotski tvrdo protiv NK Rudeš. Gledatelji promrzli

RudesU sklopu 25. kola 2. HNL podno kule gostovao je NK Rudeš iz Zagreba.

Odprilike 300-tinjak promrzlih gledatelja u prvom poluvremenu nisu imali puno toga za vidjeti izuzev 2 poluprigode gostiju koji su imali blagu inicijativu.

Drugo poluvrijeme najavilo je buđenje obiju ekipa i prikaz bolje igre na terenu.

Najprije gosti prijete iz slobodnog udarca u 47. minuti no Bečić se nije dao iznenaditi.

Nakon toga Imotski se budi i preko Slavice stvara izglednu prigodu za vodstvo ali falilo je malo koncentracije.

Najbolja prigoda na utakmici pripala je našim dečkima odnosno kapetanu Serdarušićukoji iz voleja odlično puca no gostujući vratar vršcima prstiju loptu skreće u korner.

Do kraja utakmice vidjeli smo još nekoliko poluprigoda s obje strane ali utakmica je završila realno s najpoštenijim rezultatom 0:0.