Imotski protutnjao Dugopoljem, Kamen nadoknadio dva gola zaostatka

marin jonjic kamenU utakmici 23. kola 2.HNL Imotski je gostovao u Dugopolju odakle se vratio punog plijena. Furiozno prvo poluvrijeme ekipa našeg drugoligaša završila je sa velikom prednošću od 3:0. Strijelci za “Diva podno kule” bili su  Mrkonjić, Rašić i Serdarušić.

Domaćin je preko Bubala smanjio na 1:3, a konačnih 1:4 postavio je Jukić u zadnjim minutama susreta. Ovom pobjedom Imotski je ostao neporažen u proljetnom dijelu prvenstva te sada zauzima 9.mjesto prvenstvene ljestvice.

Dugopolje – Imotski 1:4 (0:3)

Kamen je u Ivanbegovini dočekao Primorac iz Biograda, a već na poluvremenu momčad iz Ivanbegovine bila je u zaostatku od dva pogotka. U tom trenutko dogodio se rijetko viđen potez igrača domaćih Marina Jonjića. Naime, sudac je krivo pokazao na bijelu točku no Jonjić je priznao da je on igrao rukom te je sudac promjenio svoju odluku. Svaka čast za Jonjića.

Poštenje se Kamenovcima isplatilo. Do kraja su, na krilima navijača, postigli tri pogotka a redom su pogađali spomenuti Jonjić, Juričić i Kljenak. Ovom važnom pobjedom Kamen je skočio na 10. mjesto prvenstvene ljestvice.

Kamen – Primorac 3:2 (0:2) (ik)