Poveli su domaćini u 10. minuti nakon što je korner s lijeve strane izveo Obilinović, a Garba loptu proslijedio do Miloša koji je sa desetak metara pogodio mrežu. Samo četiri minute poslije Miloš je ponovno bio strijelac jer je nakon skoka glavom svladao vratara Splićana. U 29. minuti akciju je po lijevoj strani započeo Rašić, a na suprotnoj je pronašao Jerkovića koji je sa 15 metara odlično tukao i povisio rezultat na 3:0. U drugom dijelu Splićani su se trgnuli, kao da su se sjetili da trebaju igrati nogomet. Plod takve igre je u 46. minuti bio zgoditak Serdarušića nakon što je obrana Imoćana malo zaspala. U 64. minuti u kaznenom prostoru domaćina srušen je Serdarušić i sudac je dosudio kazneni udarac kojega je Žužul pretvorio u zgoditak. Imoćani su tek tada pojačali tempo igre i u 79. minuti u kaznenom prostoru gostiju srušen je Garba, a strijelac s bijele točke bio je i najbolji strijelac lige Romano Obilinović. I kad se očekivao kraj točku na “i” i na uvjerljivu pobjedu osigurao je najmlađi igrač na utakmici Jonjić, idealno je poslužen s lijeve strane, pucao je i pogodio nezaštićenu mrežu. Imoćani su tako najuvjerljivijom pobjedom u Gospinom dolcu svladali lidera i jednog od glavnih kandidata za ulazak u Prvu HNL. To je bila posljednja utakmica 19. kola. U Drugoj ligi ove sezone odigrat će se ukupno 26 kola.   sa slobodnadalmacija.hr