NK Imotski svladao NK Kamen, jedan crveni karton zbog hvatanja za vrat

NK Kamen - NK ImotskiU lokalnom derbiju danas su se sastali NK Imotski i NK Kamen. Susret je bio zanimljiv rezultatski, nije nedostajalo ni ratoborne atmosfere.

Prvi zgoditak postigao je igrač Imotskoga Petar Petranić u 38. minuti susreta te se tim rezultatom i otišlo na odmor. U nastavku susreta gosti izjednačuju a zgoditak je postigao dugogodišnji bivši igrač NK Imotski Dalibor Mandarić. Šest minuta kasnije, u 66. minuti pobjedonosni pogodak postiže igrač s klupe Marko Žulj i sva ti boda ostavlja na Gospinom docu. NK Imotski – NK Kamen 2:1.

Utakmica je započela minutom šutnje za poginule branitelje i civile Vukovara i Škabrnje, svih žrtava u Domovinskom ratu. Gosti i domaći su na teren došli u majicama s obilježjima Vukovara.

Kako utakmica ne bi bila sasvim sportskog karaktera pobrinuo se domaći igrač s brojem 4 Marin Mić. Dobio je crveni karton zbog hvatanja protivničkog igrača za vrat.

NK Imotski istrčao u sljedećem sastavu:

Hrvoje Ćubić, Max Grbavac, Marin Mić, Ante Jonjić, Valerije Jurić, Frane Urlić (od 58. minute Marko Žulj), Martin Grubišić (od 72. minute Ivan Leko), Dominko Radalj (od 90. minute Toni Brečić), Filip Omazić, Petar Petranić, Zoran Plazonić.

NK Kamen na Gospin dolac izlazi s ovim imenima:

Krešimir Vojnović, Ivan Norac – Kevo, Dalibor Mandarić, Josip Kilić, Jakov Karin (od 74. minute Ivan Madunić), Ivan Bradarić, Petar Brkan, Mario Ćalušić (od 77. minute Josip Peko), Duje Banić, Mirko Tolić, Ivan Nediljko Peko (od 90. minute Mate Vuković).

NK Imotski i NK Kamen imaju oprečne facebook statuse

Bravo momci! Imotski – Kamen 2:1 ( Petranić, Žulj/Mandarić )

U vrlo uzbudljvom susjednom derbiju bili smo čvršći, spretniji i na kraju zasluženo pobijedili iako smo od 58min bili sa igračem manje. Čestitamo našim momcima na zasluženoj pobjedi i našim susjedima na fer i korektnoj igri – napisali su na svojoj facebook stranici.