Petar ŠutoNogometaši Trogira su pobjedivši Segestu rezultatom 2:1 napravili značajan iskorak ka osvajanju šestog mjesta. Utakmica se otovorila u drugom poluvremenu, kada je u brzopoteznom matu Joško Paraća zabio dva pogotka.

Prvog u 60. minuti na asistenciju Milata, a drugog četiri minute kasnije nakon dobrog nabačaja s lijeve strane Rajčića. U 80. minuti je Zadranin Oštrić iskoristio pogrešku vratara Trogira Bečića i smanjio rezultat. Bitno je još naglasiti da je dobru partiju pružio Rapaić, te je kod izlaska, ušao je u 72. minuti Čordaš, ispraćen pljeskom.

{sidebar id=4} Mosor je uvjerljivo poražen u Sigetu od Hrvatskog dragovoljca 0:3 i tako je splitski trener Vjekoslav Lokica s "dragovoljcima" ostao u utrci za prvo mjesto i direktan ulaz u Prvu ligu. Imotski je, pak, poražen na gostovanju od Slavonca sa čak 1:5. Tako su Slavonci uzvratili Imoćanima za poraz u prvom dijelu prvenstva od 6:1.

Inače, u ovom kolu utopljenik Kamen je umalo iznenadio vodeću momčad Sesvete. Primio je pogodak u posljednjoj minuti!